PROČ S NÁMI PRONAJÍMAT NEMOVITOST?

Maximální profit z nemovitosti

Nemovitost bez nájemníka nevydělá ani korunu. Než ho seženete, může to trvat týdny i měsíce. Ušlé nájmy se už nikdy zpět nevrátí.

S Ubytovacím servisem jedna smlouva stačí - a my zajistíme, že vaše nemovitost nebude ležet ladem. Každý den máme řadu zájemců o ubytování. A i když se později váš nájemník rozhodne odejít, vy si s tím hlavu nelamte, to je naše starost.

Energie pod drobnohledem

Voda, plyn a elektřina rozhodně nejsou zadarmo. A doplácet je za nezodpovědného nájemníka? To nikoho nepotěší.

Ubytovací servis vybírá pouze spolehlivé klienty, pravidelně je kontroluje a až 2x měsíčně provádí odpočty energií tak, aby vás nečekalo žádné překvapení. Navíc hned na začátku si můžete stanovit měsíční limit spotřeby a my zaručíme jeho dodržení.

Platby a vyúčtování včas a přehledně

Nájemník ještě nemusí znamenat zaplacený nájem. Zpětné vymáhání dlužných částek stojí čas, peníze a nemalé nervy a kdo ví, jestli dopadne úspěšně.

Ubytovací servis o nájem uhánět nemusíte. My vám platíme vždy včas a přesně. Naše vyúčtování služeb je přehledné, a pokud v něčem nemáte jasno, rádi a ochotně vám vše vysvětlíme.

Rizika? Minimální

S pronajímáním nemovitosti se vždy vážou jistá rizika. Bude nájemník slušný? Nepoškodí můj majetek nebo můj vztah se sousedy? Dostanu své peníze včas?

Díky Ubytovacímu servisu se ničeho z toho bát nemusíte. Máme přeci společný zájem – co nejlépe využít vaši nemovitost. Proto eliminujeme případné problémy s nájemci, ručíme za poškození vašeho majetku, pravidelně kontrolujeme spotřebu energií, platíme vám vždy včas a nenecháme vaši nemovitost nikdy dlouho prázdnou.

Přenechte nám své starosti s pronajímáním bytu či domu
a ušetřete tak svůj čas i peníze.

Reference

PROČ S NÁMI HLEDAT BYDLENÍ?

Nejsme tu pro všechny, jsme tu pro vás

Klient jste vy a my se vám budeme věnovat naplno. Promluvíme si o vašich potřebách, požadavcích a možnostech. Dáme vám na výběr a necháme vás v klidu se rozmyslet. Individuální přístup je u nás samozřejmostí.

Máte z čeho vybírat

Nespěchejte, s námi máte vždycky na výběr. Máme v hledáčku penziony, hotely, byty, rodinné domy i ubytovny. Představíme vám různé varianty a vy si zvolíte tu, která vás nejvíc osloví.

Přizpůsobíme se vám

Najdeme ubytování pro jednotlivce i celé týmy, pro dělníky i pro manažery, pro rodiny i páry. Zajímají nás především vaše požadavky – jaká je pro vás maximální únosná cena, jak budete jezdit do práce, jestli potřebujete v blízkosti školku pro své děti nebo chcete bydlet blízko svých kolegů a přátel. A až se vaše potřeby změní, najdeme nové řešení.

Na den? Na rok? Napořád?

Stěhujete se za prací? Přijíždíte na služební cestu? Chystáte se pracovat na časově omezeném projektu? Ať už hledáte dlouhodobé bydlení, nebo potřebujete spočinout jen na pár dní, vždycky spolu najdeme to pravé bydlení.

Na nás se můžete spolehnout

Jsme vstřícní a seriózní. Co řekneme, to platí. Neměníme pravidla v průběhu hry. Vše vám rádi vysvětlíme a pomůžeme s potřebnými náležitostmi. A vždy se k nám můžete vrátit.

Ušetřete svůj čas i spoustu nepříjemností
a hledejte pronájem s Ubytovacím servisem.

Aktuální nabídka ubytování Reference